fbpx
Суспільство
Кращі дні для весілля в жовтні: астролог назвав умову щасливого шлюбу

Астролог Влад Росс вважає, що чотири дні в жовтні — 3, 8, 10 і 29 число — будуть найбільш сприятливими для укладення шлюбу; головне — не потрапити на «нещасливий градус», пише “Сегодня”.

За його словами, у виборі дати весілля слід керуватися аналізом гороскопів обох майбутніх подружжя, але ці дати — універсальні, оскільки тут є «найбільш гармонійні аспекти між планетами і відсутні руйнівні».

Зокрема, «3 і 8 жовтня сходяться Венера і Марс , що прекрасно з точки зору астрології».

Астролог зауважив, що серед перерахованих дат лише одна — 8 жовтня — випадає на неділю. У той же час він нагадав про те, що з недавніх пір в Україні дозволено реєструвати шлюб в будь-який день і без випробувального терміну — «цим треба скористатися».

Він пояснив, що немає прив’язки цих дат до конкретних знакам Зодіаку. Разом з тим Влад Росс повідомив, що період до 22-23 жовтня буде найбільш сприятливим для знаків повітря — Терезів, Водоліїв, Близнюків, а останній тиждень місяця — для знаків води: Рака, Скорпіона і Риб.

«Оглядач» попросив уточнити, чи грає роль конкретний час церемонії одруження. «Зазвичай РАГСи у нас працюють з 9 до 15, це час в ці дні в цілому сприятливо, нічні години я не дивився», — повідомив Влад Росс.
Разом з тим він звернув увагу на той факт, що є щасливі та нещасливі градуси і «королівські хвилини».

Так, «є 29-й градус Льва. Якщо в цей момент чоловік і жінка скріплюють один одного золотим обручем, символом золотого весілля, вони можуть прожити разом до кінця життя. Якщо в цей момент сходить зірка Регул, вона принесе щастя в любові і шлюбі.

Крім того, щасливими вважаються такі градуси, пов’язані з удачею і з успіхом — 7-й градус Льва і 18-й градус Овна. Вони дають великий шанс мати в житті щастя, процвітання і здоров’я «, — пояснив він.

Читайте також: ЧОМУ ЖІНКИ ВИХОДЯТЬ ЗАМІЖ: 7 ПРИЧИН

Є також і «жебрацькі градуси», наприклад, «8-й градус Діви, 10-й градус Лева», тому «навіть в сприятливий день можна потрапити в несприятливу хвилину», — попередив астролог.

«Але таких негативних факторів в добі буває трохи», — заспокоїв він.

За словами Влада Росса, часто має місце свого роду «рулетка» — можна потрапити як на королівську, так і на руйнівну хвилину, наприклад, якщо через черги на реєстрацію шлюбу час церемонії відкладається. Так що «навіть якщо пари розписуються в один день, не факт, що всі вони проживуть разом до кінця життя».

«Навіть люди, які підходять один одному за гороскопом, можуть мати нещасливий шлюб, якщо в день одруження сходить руйнівний Альдебаран або Антарес. Або, навпаки, на подив щасливий, якщо сходить Вега або Регул.

Найщасливіша зірка, яка дає піднесення через брак і удачу — це Спіка. Наприклад, у принцеси Діани була така зірка — і абсолютно невідома дівчина піднялася через брак. Правда, у неї були інші проблеми в шлюбі «, — зауважив астролог.

Він також підкреслив, що духовний шлюб — вінчання — часто виявляється більш значущим, ніж формальна розпис. Тому для пар, які нещасливі в шлюбі і які не пройшли обряд вінчання, він порекомендував зробити це в один з таких сприятливих днів. За його словами, таким чином можна оживити шлюб.

Related Post

facebook