fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Україна
Кравчук пояснив, чому Україні не дають летальну зброю

Про це він сказав у інтерв’ю одному з українських телеканалів.

“Якби ми зробили реформи, виробили б такі політичні лінії, які принесли б країні демократію, свободу, права, але ми хочемо піти в цивілізований світ, хочемо бути разом з Європою і просимо нам допомогти. Але поки не зробили нічого такого, а навпаки, загрузли в корупції”, – заявив Кравчук.

За його словами без реальних успіхів у реформах Захід не буде активно підтримувати Україну.

“Дайте нам, а ми будемо дивитися на вас – не сприймається Вони нас підтримують, бачать наші проблеми, бачать нашу біду від російської агресії, але вони говорять, що треба швидше і активніше проводити реформи”,
– резюмував колишній президент.

Читайте також: ЯК БОЙОВИКИ НА ДОНБАСІ ЗМУШУЮТЬ ЛЮДЕЙ ЗАБУТИ ВСЕ УКРАЇНСЬКЕ

Джерело.

Related Post