fbpx
Breaking News
Коли збираємося з подругами на жіночі посиденьки, балуємо себе “Жіночими примхами” – запаморочливо смачним тортиком з ізюмом, горіхами, чорносливом. Я “набила руку” саме ось на цьому рецептикові.
Панкейки-оладки – наш улюблений сніданок, особливо у вихідні! Пропоную 5 моїх улюблених рецептів таких оладушок, сподіваюся, і вам щось буде до смаку!
Дієтологи: ці продукти забирають надлишок жиру з організму!
10 відповідей духовника на запитання про  НАТІЛЬНИЙ ХРЕСТИК
Я не могла не помітити, як Зіна з мамою заздрісно поглядали на Маринку-наречену в шикарній білій весільній сукні і на її красеня-нареченого. Взагалі, своїм виглядом, моя свекруха з Зінаїдою сильно нагадували мені мачуху з дочками з казки про Попелюшку: похнюплене Зінине обличчя кривилося від неприхованої заздрості, а моя свекруха все бурмотіла, що батьки нареченого якісь невеселі: явно через невдалий вибір сина
Україна
Кравчук розповів, як Україні “дарували” Крим

У 1953 році в Криму спостерігалася шалена бідність, відтак, щоб хоч якось виправити ситуацію на політбюро у Москві було ухвалено рішення віддати Крим Україні.

Про це розповів перший український президент Леонід Кравчук у коментарі виданню “Обозреватель”.

За його словами, уперше він побував на півострові в 1953 році, і тоді його найбільше шокувала бідність населення, яке там проживало.

“Приблизно в той же час тодішня кримська влада запросила до себе Хрущова. Той взяв з собою чоловіка своєї дочки Аджубея, який був редактором газети “Известия”. Потім Аджубей докладно описав цю поїздку. Як тільки вони зійшли з поїзда, то на них тут же напали місцеві люди. Хрущов розвернувся та сів назад на поїзд, але поїхав уже не у Москву, а на Київ”, – зауважив політик.

Як стверджує Леонід Макарович, у Києві Хрущов попрямував до тодішнього першого секретаря ЦК КП України Олександра Кириченка.

Зайшов і сказав: “Ви повинні взяти Крим собі”. Це до ідеї, що нам Крим “подарували”. Той відповів: “Як, ми не можемо, це ж шалені гроші “. Хрущов обіцяв допомогу, але Кириченко все одно відмовлявся. Тоді Хрущов взяв його за барки, посадив у поїзд, і вони поїхали до Москви на політбюро, де було ухвалено рішення віддати Крим Україні, яка може виправити ситуацію, тому що там є люди, які знають, як вести господарство”, – додав Кравчук.

Читайте також: СІМЕЙНА СВАРКА ЗАКІНЧИЛАСЯ КРИВАВОЮ РІЗАНИНОЮ

Джерело.

Related Post