fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Країна прощається з Лолітою Мілявською

Неприємною звісткою для багатьох відданих фанатів Лоліти Мілявської стало повідомлення про те, що зірка покидає сцену.

Причину такаго раптового рішення співачка не називає. Вона говорить, що просто хоче піти без всяких прощальних вечорів і концертів, але перед тим випустити останній альбом.

В мережі ж пліткують, що не просто так запальна і позитивна Лоліта вирішила більше не займатися вокальною діяльністю. Подейкують, що в зірки серйозні проблеми з здоров’ям. Інші ж говорять, що Лоліту налякав випадок з Мойсеєвим, який також, як коник-стрибунець, стрибав всюди і добігався до інсульту. Лоліта хвилюється, щоб її не чекала така ж сама участь, тому думає збавити свій ритм.

Проте остаточно зі сцени співачка йти не думає. Зірка буде брати участь у різних світських заходах і показуватися на публіці, однак не так часто, як раніше.

Читайте також: П’ЯНА МАТИ ЗАМКНУЛА 5-РІЧНУ ДОЧКУ В КВАРТИРІ З БІЙЦІВСЬКОЮ СОБАКОЮ (ФОТО)

Джерело.

Related Post