fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Кремль наказав підняти жителів Криму по тривозі

На півострові стартує масштабне тренування

У Криму з 4 по 7 жовтня року буде проводитися штабне тренування з цивільної оборони. Про це повідомляє самопроголошений “уряд” півострова.

Як заявила “влада”, захід пройде за дорученням уряду Російської Федерації. Зокрема, в цей період будуть відпрацьовані заходи при виникненні великомасштабних надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.

У тренуванні візьмуть участь федеральні органи “влади”, органи виконавчої “влади” суб’єктів РФ, органи місцевого самоврядування та організації.

Читайте також: У Києві встановлять 8 тисяч відеокамер – Кличко

Джерело

Related Post