fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
“Крик матері було чутно навіть через музику військового оркестру” – волонтер про похорон молодого бійця

У селі Більськ на Полтавщині попрощались із бійцем Артуром Латченком.

Фото з похорону оприлюднила на своїй сторінці у Facebook волонтерка Ірина Каптур.

Військовий загинув 3 квітня на шахті “Бутівка” поблизу Донецька від кульового поранення.

“Чую голосіння матері, яка прощається із загиблим сином. Крик було чутно навіть через музику військового оркестру. В такому ж стані була наречена. Молоденька дівчина чекала свого Артура з війни”, – написала Каптур.

“Зараз на “Бутівці” немає ніякого перемир’я. Війна кожного дня. Є ще загибель Артура Латченка, 21-річного бійця. Він завжди посміхався. Тримав шахту “Бутівка”. Його смерть не забудуть. Побратими нагадають оркам про Артура”, – пише волонтерка.

Читайте також: Ломаченко, Усик, Гвоздик: де дивитися бої

Джерело.

Related Post