fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Суспільство
Кримчанин в російській в’язниці оголосив голодування

Кримчанин Руслан Зейтуллаєв, якого судять в Ростові-на-Дону повторно у справі Хізб ут-Тахрір, оголосив безстрокове голодування.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст Антон Наумлюк.

Зейтуллаєв висунув ряд вимог, у тому числі припинення переслідування кримських татар і закриття політично мотивованих кримінальних справ проти них.

Він вимагає допустити МЗС України в СІЗО №1 Ростова-на-Дону, а також передати його та ще трьох фігурантів цієї кримінальної справи державі Україна “як громадян цієї держави”.

“Прошу шановний суд розглянути це клопотання і прийняти процесуальне рішення. Я не знаю, скільки часу потрібно для досягнення бажаного результату, але для мене, напевно, немає іншої альтернативи висловити своє здивування навколо даного кримінального судочинства”, – заявив Зейтуллаєв.

Читайте також: Помер відомий український шоумен

Адвокат Еміль Курбединов (Emil Kurbedinov) також заявив, що умовою припинення голодування його підзахисним стане виконання вимог. “При тій ситуації, яка склалася в судовій системі Російської Федерації і в цій кримінальній справі, це був останній крок відчаю. Я так це розцінюю”, – написав він.

“Руслан пішов на цей крок, тому що всі клопотання та доводи захисту не приймаються. Він оголосив голодування зі шкодою для здоров’я, в надії, що ця справа буде об’єктивно розглянута, а його доводи перевірені”, – сказав адвокат.

Раніше військовий суд засудив Зейтуллаєва до семи років.  Однак Верховний суд, за клопотанням прокурора, визнав неправильним такий вирок і покарання занадто м’яким та відправив справу на новий розгляд до військового суду Ростова. Прокурор вимагав 17 років позбавлення волі.

Севастополець Руслан Зейтуллаєв, якого російська влада назвала організатором осередку “Хізб ут-Тахрір”, був засуджений до 7 років колонії загального режиму, Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваітов і Нурі Прімов отримали по 5 років виправної колонії також загального режиму.

МЗС України засудило організований російською владою “судовий фарс” і вимагало від РФ негайного скасування вироку.

Читайте також: У Києві незрячого чоловіка не пустили в метро з собакою-поводирем

Джерело

Related Post