fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Крим повернеться в Україну через 10 років – російський економіст

Для звільнення окупованих територій України потрібно вступити в Євросоюз, вважає Іноземцев.

Для повернення до свого складу Криму і деокупації Донбасу Україні потрібно стати успішним членом Європейського союзу. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив економіст Владислав Іноземцев.

“Крим і Донбас повернуться до складу України років через 10, коли Україна стане успішним членом Європейського союзу. І це станеться тільки тому, що Україна стане першою пост-радянською державою, яка успішно інтегрувалася в Європу і змінила економіку. Тоді можна думати і про те, що Росія зміниться”, – зазначив він.

На думку Іноземцева, росіяни бачать невдачі України, і це відвертає їх від “українського досвіду”.

“Зараз, на жаль, Україна показує Росії негативний приклад. Розчарування від Майдану 2004 року помножене на Майдан 2014 року відвертає від українського досвіду навіть розумну частину росіян”, – додав економіст.

Читайте також: УКРАЇНА НАПОВНЮЮТЬ ФАЛЬШИВІ ДОЛАРИ – БАНКІРИ

Джерело.

Related Post