fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Криваві рани та мішки на голові: як росіяни катують українців

Двох українців Євгена Панова і Андрія Захтея, яких затримали у тимчасово окупованому Криму, вивезли з півострова до Росії з мішками на голові та тяжкими ранами.

Про це в ефірі телеканалу 112 розповіла член громадської спостережної комісії Москви, правозахисниця Зоя Светова.

За її словами, ні родичі, ні консули, ні адвокати не знали, де вони знаходяться.

“Ми були в Лефортовському СІЗО. Нам двічі говорили, що їх там немає. Вчора керівництво СІЗО сказало, що так, такі люди поступили. Ми зустрілися з Євгеном Пановим та Захтеем. Вони виявилася в Москві в ніч з 6 на 7 жовтня”, – сказала вона.

Светова зазначила, що їх переправили на вертольоті з Криму на материк, а потім везли у машині з мішком на голові.

“Мене вразило, що на зап’ястях і у Євгена і у Андрія криваві рани від наручників і шрами на обличчі. Вони особливо не розповідають про те, чому це сталося”, – розповіла вона.

Читайте також: Росія нарешті офіційно визнала, що дала притулок Януковичу

Джерело

Related Post