fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Ксения Собчак высмеяла беременных невест

Российская телеведущая Ксения Собчак, которая ранее была ярым “чайлдфри”, а теперь и сама готовится стать мамой, нашла новый объект для насмешек.

Собчак на странице в Instagram высмеяла невест, которые играют свадьбу, будучи в положении.

34-летняя Собчак написала, что все должно идти своим чередом и в такой последовательности: юность, отрочество, карьера, брак, дети.

“Мне всегда казалось ,что “беременная невеста” – это патетичная картина. Как бы “так не женился, но теперь как благородный человек…” Все должно идти естественным путем: юность, отрочество, карьера, брак, дети, вторая юность (не дай бог). Но если просто платье уже далеко не невесты, то очень красиво!”, – написала Ксения в Сети.

Отметим, что сама Ксения замужем уже три года за актером Максимом Виторганом.

Читайте также: 58-летняя Шэрон Стоун показала идеальную фигуру

Источник

Related Post