fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Кучма попередив про можливий зрив мирного процесу бойовиками

Бойовики сепаратистських угруповань “ЛНР” і “ДНР” намагаються зірвати переговорний процес щодо відновлення миру на Донбасі.

Про це заявив представник України у Тристоронній контактній групі, колишній президент Леонід Кучма під час візиту у Житомирську область, передає Радіо Свобода.

“Ми за подіями, що відбуваються останніми днями, бачимо, що та сторона не дотримується домовленостей. Напевно, з єдиною метою: зірвати взагалі весь цей переговорний процес. І я не думаю, що за цим стоять маленькі командири – це серйозне політичне рішення, яке тягне дуже серйозні наслідки в цілому”, – сказав Кучма.

За словами екс-президента, за таких обставин українська сторона на засіданні контактної групи 5 жовтня змушена буде “поставити питання руба: хлопці, або давайте ми скажемо, що ми нездатні вирішувати такі проблеми, або що? Побачимо”.

Кучма додав, що про цю ситуацію має бути доведено “всього світу, насамперед керівників Німеччини та Франції… щоб вони перестали таку миротворчу позицію займати, яку, як ми бачимо, вони займають останнім часом”.

Читайте також: ЗАЛІКУВАЛИ НА СМЕРТЬ: ПІД КИЄВОМ ЖІНЦІ ВІД РІЗКОГО БОЛЮ В ЖИВОТІ ПРОПИСАЛИ ЗАСПОКІЙЛИВЕ

Нагадаємо, запланована на п’ятницю, 30 вересня, відеоконференція Тристоронньої контактної групи із запрошенням представників ОРДЛО не відбулася у зв’язку з відмовою представника ОРДО. Тема зустрічі – хід імплементації рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів. Якщо ця відеоконференція не відбудеться, то 5 жовтня 2016 року на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона поставить питання порушення режиму тиші з боку ОРДЛО як ключовий.

Джерело.

Related Post