fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Кучма попередив про жахливий сценарій

Україна не витримає чергового Майдану.

Про це заявив журналістам другий президент, представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма.

“А у нас раніше не за гроші виходили? Добровільно? Моя позиція сьогодні однозначна: Україна перебуває в такому стані, де такий непередбачений крок може закінчитися для країни погано. Я неодноразово звертався (до представників влади. – Gazeta.ua) – сам на сам і публічно. Сьогодні потрібно відкинути всі чвари і об’єднатися заради завтрашнього дня”, – сказав він.

“Ми не витримаємо Майдан. Це не буде перший і другий Майдан, це буде щось страшніше. Давайте подумаємо, скільки на руках зброї. А якщо зброя на руках є, вона обов’язково стріляє. Потрібно дуже обережно дивитися на всі процеси”, – зауважив Кучма.

За його словами, потрібно просити парламент – “нехай сядуть і домовляться”.

Водночас Кучма зауважив, що “є підстави критикувати” деякі рішення нинішньої влади.

“Потрібно шукати вихід у ситуації з ошуканими вкладниками… Ситуація з комунальними послугами… Потрібно діяти… Невже фракції в парламенті не можуть дійти згоди?”, – сказав другий президент.

“Давайте перестанемо воювати в парламенті. Може, тоді перестанемо воювати в Україні в цілому”, – резюмував Кучма.

Сьогодні у Києві проходили акції протесту.

Читайте також: РАЗОМ ЧЕРЕЗ 16 РОКІВ: ЗІРКИ СЕРІАЛУ “БЕВЕРЛІ-ХІЛЛЗ” ЗУСТРІЛИСЯ НА ШОУ

Джерело.

Related Post