fbpx
Breaking News
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Шоу-бізнес
Куди ти поділась, Брітні? Співачка Брітні Спірс відкрила таємницю, куди вона зникла 

Вже майже рік американська поп-діва Брітні Спірс не дає концертів та не виступає на світських заходах.

А все тому, що в неї не вистачало часу на саму себе. У своєму Instagram співачка опублікувала пост і зізналася, що наразі займається відновленням свого душевного стану. За словами артистки, вона давно працює в шоубізнесі, і це сильно її виснажує.

Спочатку шанувальники думали, що Брітні пішла в довготривалу відпустку, бо весь цей час судилася з власним батьком, щоб вийти з-під його опіки та фінансового контролю, але артистка так і не підтвердила ці здогадки.

Тепер Брітні нарешті офіційно позбавилася батьківської опіки та повноправно стала самостійною жінкою, тому готова без зайвих вагань поділитися з шанувальниками історією про те, чим займалася під час своєї перерви в роботі, яка була викликана сімейними проблемами.

Як і будь-якій творчій людині, Спірс необхідно було зупинитися на деякий час, щоб добре подумати над своїм життям та зрозуміти, до чого вона прагне на даний момент.

“Я працювала 8 років без зупинки, тому використовую цю паузу для того, щоб зосередитися на власних бажаннях”, – написала вона в Інстаграмі

За цей період співачка встигла не тільки знайти внутрішню гармонію, а й активно займалася спортом, про що постійно нагадувала прихильникам у своїх соцмережах.

Джерело 

Related Post