fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 

Звiсно, затятого курця не зупинить нi мороз, нi спека. Але лiкарi радять вiдмовитися вiд цiєї звички пiд час перебування на вулицi або хоча б зменшити кiлькiсть цигарок. Позаяк синоптики обiцяють нам морозну погоду, можливо, для когось це стане стимулом позбутися згубної звички.

Яку ж небезпеку несе цигарка, випалена на морозi, розповiдає Отто Стойко, головний лiкар київського мiського центру здоров’я:

Насамперед, курiння викликає спазм судин та погiршує периферiйну циркуляцiю кровi, внаслiдок чого кiнцiвки ще бiльше замерзають. Найбiльше страждають вiд цього ноги, якi замерзають пiсля першої ж цигарки, тому курцям буває дуже важко зiгрiтися.

Чим частiше людина курить, тим бiльше спазмуються судини й тим уразливiшими до холоду стає людина. До того ж, спазм судин може призвести до головного болю чи спровокувати стрибки тиску.

До речi, таку ж дiю має вживання алкоголю на морозi. Тому iдея “зiгрiватися” спиртним не є вдалою. Пiд дiєю алкоголю вiдбувається вiдтiк кровi вiд життєво важливих органiв, а тому за деякий час людина змерзає ще бiльше.

А ще пiд час курiння на морозi вiдбувається змiшання гарячого тютюнового диму з холодним повiтрям, i така гарячо-холодна сумiш, потрапляючи у ротову порожнину й дихальнi шляхи, призводить до їх ушкодження. Тому взимку курцi частiше страждають вiд вiрусних захворювань, хвороб горла та легеневої системи (зокрема, бронхiтiв, трахеїтiв, пневмонiй). Тому уникайте курiння на морозi чи, принаймнi, зменшiть кiлькiсть цигарок.

Читайте також: Прості та маловідомі способи позбутися від похмілля

Джерело.

Related Post