fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Економіка
Курс долара стабілізувався, а євро продовжив падіння

На сьогодні, 16 червня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 26,01 грн;
1 євро – 29,04 грн;
10 російських рублів – 4,53 грн.

Таким чином, курс долара, в порівнянні зі вчорашніми значеннями, залишився на рівні вище за психологічну позначку в 26 грн.

Курс євро впав на 10 копійок. Рубль також “схуд” на чотири копійки.

З початку року курс долара в Україні в середньому знизився з 27 до 26,2 гривень.

Основна причина для зміцнення української валюти, вважає керівник аналітичного відділу Concorde Capital Олександр Паращій, – високі виручки від аграрної продукції.

Читайте також: КАБМІН РОЗПОВІВ, ЯК ЖИТИМУТЬ УКРАЇНЦІ ЧЕРЕЗ ТРИ РОКИ

Джерело.

Related Post