fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Економіка
Курс долара в Україні швидко котиться вниз

На сьогодні, 27 квітня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 26,58 грн;
1 євро – 28,96 грн;
10 російських рублів – 4,72 грн.

Таким чином, курс долара порівняно з вчорашніми значеннями знизився ще на п’ять копійок. За останніх два тижні курс долара в Україні офіційно знизився вже майже на 60 копійок.

Значень нижче 26,6 грн долар не досягав з початку січня 2017 року.

Курс євро впав на чотири копійки після стрибка вгору і знову опустився нижче за позначку в 29 грн. Російський рубль “схуд” на чотири копійки.

Читайте також: ВЛІТКУ ЗЛЕТЯТЬ ЦІНИ НА ОРЕНДУ КВАРТИР

Джерело.

Related Post