fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Курс долара в Україні впав ще нижче

На сьогодні, 12 травня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 26,42 грн;
1 євро – 28,7 грн;
10 російських рублів – 4,55 грн.

Таким чином, курс долара порівняно з вчорашніми значеннями знизився ще на три копійки. При цьому нижче 26,5 грн долар не падав з початку січня 2017 року.

Курс євро впав на сім копійок. Російський рубль “поправився” на три копійки після вчорашнього падіння на вісім копійок.

У четвер, 11 травня, курс долара на міжбанківському валютному ринку України знизився на копійку в продажу. Торги завершилися котируваннями 26,42-26,44 грн/дол. Сьогоднішні торги ще не почалися.

Читайте також: ВОДІЇ В УКРАЇНІ ПОСТАВИЛИ НОВИЙ ГАНЕБНИЙ АНТИРЕКОРД

Джерело.

Related Post