fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Курс долара в Україні зріс після довгого падіння

На сьогодні, 3 травня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 26,56 грн;
1 євро – 29,03 грн;
10 російських рублів – 4,66 грн.

Таким чином, курс долара порівняно зі значеннями п’ятниці, 28 квітня, підвищився на три копійки, завершивши двотижневе падіння. При цьому значень нижче 26,6 грн долар не досягав з початку січня 2017 року.

Курс євро зріс на 14 копійок, перевищивши позначку в 29 грн. Російський рубль практично не змінився в ціні.

У п’ятницю, 28 квітня, курс долара на міжбанківському валютному ринку України підвищився на дві копійки в продажу та купівлі. Торги завершилися котируваннями 26,55-26,58 грн/дол. Сьогоднішні торги ще не почалися.

Як пояснюють експерти, основна причина триває з січня зміцнення гривні – перевищення пропозиції валюти над попитом на неї, яке забезпечується сприятливою зовнішнім середовищем для основних експортних товарів.

Читайте також: В УКРАЇНІ РОСТУТЬ РЕКОРДИ З НЕСПЛАТИ ЗА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Джерело.

Related Post