fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Ким ви були у минулому житті: дата нapoдження розповість усе

Нумерологія займається числами і вивченням їх сакрального значення та енергетики. Дата нapoдження пов’язана не тільки з долею, але і минулими життями.

Дізнатися про них допоможе нумерологічний розрахунок. Джерело

Як розрахувати число долі

Треба скласти всі цифри вашого дня народження. Наприклад, ви народилися 9.08.1991. Розрахунок буде такий: 9+0+8+1+9+9+1= 37. В нумерології важливі тільки базові цифри 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Щоб отримати один з них, вам потрібно скласти цифри в отриманому числі: 3+7=10. Знову повторюємо процедуру: 1+0=1.

Одиниця — результат для нашого прикладу. Після того як ви отримаєте число долі, треба буде дізнатися його розшифровку.

Читайте також: 9 помилок, які ламають життя дітям

РОЗШИФРОВКА

1 – в минулому житті ви були щедрою і доброю людиною, завжди виявлялися в гущі подій. Ви допомагали оточуючим, мали велику родину і багато дітей.

2 – в минулому житті були сконцентровані на собі, отриманні задоволень і знань. Числа говорять, що ви про що шкодували, багато хотіли б змінити, тому часто залишалися незадоволені результатами вибору, який надавала вам Всесвіт.

3 – в минулому житті ви знайшли своє покликання, зрозуміли сенс існування і визначили для себе головні цілі. Можливо, що це просвітлення передалося почасти і життя.

Потрібно спробувати прислухатися до інтуїції, до внутрішнього голосу і не припиняти займатися духовними пошуками, тому що відповіді постійно десь поруч з вами.

4 – ви переживали багато проблем, доля не була особливо прихильною до вас і зараз намагається виправити це.

5 – в минулому житті ви досягали висот і були успішні, можливо навіть здійснили подвиг. В цьому житті вам щастить у пошуках себе, бізнесі і пригоди.

6 – в минулому житті постійно перебували за крок від успіху. У поточному житті ситуація більш сприятлива. Зробити її ще краще допоможуть замовляння від невдач і проблем.

7 – енергетично сильне число. В минулому житті були авторитетною особистістю і наставником для багатьох. Більшість негараздів вирішувалося за допомогою дипломатії і пошуку компромісів.

8 – такі люди були досить самотніми і нещасними, але мали чіткі принципи, правильні цілі. В певний момент щось пішло не так, тому в поточній життя Всесвіт намагається виправити проблему нестачі удачі для народжених під заступництвом Вісімки.

9 – люди з таким числом долі не завжди були чесними по відношенню до близьких і друзів, тому в поточній життя їм часом важко знайти споріднену душу.

Тим не менш в минулому житті ці люди досягли успіху змогли досягти чогось путнього і по-справжньому важливого.

Related Post