fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
поради
Кишеня повна грошей: правила для привернення багатства, яких варто дотримуватись

Якщо ви багато працюєте, а гроші кудись зникають, зверніть увагу на ці правила Фен-шуй. Джерело

1. Користуйтеся тільки власним гаманцем.

Кожні 2-3 роки потрібно змінювати гаманець, адже старі гаманці не утримують грошей. Також не можна користуватися знайденими гаманцями або тими, що мали попередника.

По-перше, вони можуть бути старими, по-друге, ви можете перейняти на себе усі невдачі колишнього власника.

2. Позбувайтеся квитанцій та чеків.

Дехто любить складати старі, неоплачені квитанці або чеки у гаманці, проте це не тільки незручно, але і шкідливо з точки зору Фен-шую. Ці папірці можуть втягувати у постійні борги.

3. Обирайте гаманці правильних кольорів.

Найбільш сприятливі кольори для гаманців – кольори Землі – коричневий, жовтий, оранжевий, золотий, сріблястий і білий.

Також можна обирати червоні гаманці для того, щоб привернути грошову енергію. Але такий гаманець має бути найвищої якості, щоб він міг привертати багатство.

Зелений колір сприятиме процвітанню та великим статкам.

А щоб гроші не витікали, варто відмовитись від гаманців блакитного, синього чи фіолетового кольору.

Читайте також: Віддала свою дитину іншій родині, щоб перед мамою не було соромно

4. Не даруйте старі гаманці.

Якщо ваш гаманець подряпався, порвався чи забруднився, його краще викинути. Дарувати його не можна, бо разом із ним подаруєте і свої гроші.

5. Підтримуйте порядок у гаманці.

Старі купюри потрібно розгладжувати та складати рівненько, а також краще розкласти їх від набільших номіналом до найменших.

4. Привертайте грошову вдачу.

Носіть поряд зі своїми грошима мінімум 3 китайські монетки, перевязані червоним магнітом для грошей.

5. Покладіть талісман для привернення удачі.

У перший день місяця потрібно покласти талісман у гаманець, відповідно до вашої стихії, для того, щоб привернути гроші й удачу.

Представникам стихії Дерева потрібно покласти в гаманець сіль, стихії Води – землю, стихії Повітря – срібло, стихії Вогню – дерево, стихії Землі – сірник.

Related Post