fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Китай розробить найбільший у світі космічний літак

У Китаї почали розробляти схожий на літак літальний апарат, який може виходити на орбіту штучного супутника Землі і повертатися назад.

До розробки найбільшого космоплана в світі приступив дослідний інститут ракетної техніки Китайського об’єднання космічних технологій.

Інженери спроектували дві версії літального апарату. Маса першого – 10 тонн, розмах крил 6 метрів. Він здатен вмістити 5 чоловік, щоб пролетіти на висоті 100 кілометрів над Землею.

Маса другого космоплана – 100 тонн, розмах крил до 12 метрів, в нього помістяться 20 пасажирів, а висота польоту зможе досягати 130 кілометрів над Землею. Фахівці мають намір використовувати такий космоплан багаторазово, щоб він зміг зробити до 50 космічних рейсів.

Запуск нового апарату планується на 2020 рік. Плата за космічну подорож складе від $200 тис. до $250 тис.

Нагадаємо, що 15 вересня Китай запустив на орбіту другу населену космічну станцію “Тяньгун-2”.

Читайте також: ДЕКАНОІДЗЕ ОБІЦЯЄ ОСОБЛИВИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ, ЯКІ ПОНОВИЛИСЯ ЧЕРЕЗ СУДИ

Джерело.

Related Post