fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Економіка
Киянам із квартирним лічильником тепла дозволили не платити за послугу

Споживач із квартирним лічильником тепла, який не передав показання приладу постачальнику послуги, може за неї не платити.

Про це на прес-конференції заявила директор з правового забезпечення акціонерної компанії Київенерго Ольга Ієвлева, передає УНІАН.

“Правила передбачають обов’язок споживача зняти показання. Не передбачають обов’язки їх передавати. Правила передбачають розрахунковий календарний місяць за фактичними показниками. Якщо фактичних показників немає – значить квартира спожила нуль”, – пояснила Ієвлева.

Причина такої колізії – недосконалість законодавства, наголосила юрист.

“Коли ми перейшли на прямі договори, виявили, що для споживачів є норми, які дійсно дискредитують”, – розповіла директор з правового забезпечення Київенерго.

Київенерго неодноразово наполягало під час зустрічей із законодавчою і виконавчою владою про необхідність внесення змін у закон, зауважила вона.

“Потрібно змінити законодавство у такий спосіб, щоб надати право всім теплопостачальним компаніям країни нараховувати за нормами споживачеві, який не передав показання приладу обліку. А потім, коли він передасть показання, робити перерахунок”, – сказала Ієвлєва.

За діючими нормами і правилами теплопостачальна компанія не має права виставляти рахунок для квартири, де встановлений лічильник. Ні за нормою, ні за усередненим показником. Зобов’язана розподіляти спожиті гігакалорії на квартири, де немає лічильника, додала вона.

Читайте також: ПРОСТІ ІСТИНИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ РУХАТИСЬ ВПЕРЕД

Джерело.

Related Post