fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Економіка
Киянам із квартирним лічильником тепла дозволили не платити за послугу

Споживач із квартирним лічильником тепла, який не передав показання приладу постачальнику послуги, може за неї не платити.

Про це на прес-конференції заявила директор з правового забезпечення акціонерної компанії Київенерго Ольга Ієвлева, передає УНІАН.

“Правила передбачають обов’язок споживача зняти показання. Не передбачають обов’язки їх передавати. Правила передбачають розрахунковий календарний місяць за фактичними показниками. Якщо фактичних показників немає – значить квартира спожила нуль”, – пояснила Ієвлева.

Причина такої колізії – недосконалість законодавства, наголосила юрист.

“Коли ми перейшли на прямі договори, виявили, що для споживачів є норми, які дійсно дискредитують”, – розповіла директор з правового забезпечення Київенерго.

Київенерго неодноразово наполягало під час зустрічей із законодавчою і виконавчою владою про необхідність внесення змін у закон, зауважила вона.

“Потрібно змінити законодавство у такий спосіб, щоб надати право всім теплопостачальним компаніям країни нараховувати за нормами споживачеві, який не передав показання приладу обліку. А потім, коли він передасть показання, робити перерахунок”, – сказала Ієвлєва.

За діючими нормами і правилами теплопостачальна компанія не має права виставляти рахунок для квартири, де встановлений лічильник. Ні за нормою, ні за усередненим показником. Зобов’язана розподіляти спожиті гігакалорії на квартири, де немає лічильника, додала вона.

Читайте також: ПРОСТІ ІСТИНИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ РУХАТИСЬ ВПЕРЕД

Джерело.

Related Post