fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Світ
Київ тремтить перед Трампом, – німецька газета

Керівництво України на чолі з президентом Петром Порошенком переживає в Україні кризу і «з жахом чекає приходу до влади нового американського президента Дональда Трампа”.

Про це пише німецьке видання Frankfurter Allgemeine.

“Київ побоюється, що інтересами України можуть пожертвувати на користь угоди між Трампом і російським президентом Володимиром Путіним”, – пишуть журналісти.

За їхніми даними, аби заспокоїти українців і приїхав в Україну віце-президент США Джо Байден.

При цьому німецьке видання додає, що “Україна сама внесла лепту в охолодження відносин з Вашингтоном”, адже під час передвиборної кампанії зробила ставку на Хілларі Клінтон. Відтак, республіканець Трамп “застав українське керівництво зненацька”.

Також видання нагадало розслідування американського журналу Politico, в якому йдеться, що українці впливали на вибори в США .Співробітники українського посольства у Вашингтоні, нібито, підігравали демократам і постачали їх інформацією про можливі зв’язки Трампа з Росією.

Про кандидата Трампа, як про не дуже хорошого політика, говорили і ряд українських високопоставлених політиків.

“В результаті тепер на берегах Дніпра мало сподіваються на допомогу з-за океану”, – резюмують журналісти.

Читайте також: РОЗГНІВАНІ ЛЮДИ ВИЙШЛИ НА МІТИНГ ЧЕРЕЗ СТРІЛЯНИНУ НА ЖИТОМИРЩИНІ

Джерело.

Related Post