fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Україна
Київським патрульним передали 100 велосипедів

Столична влада передала патрульній поліції 100 велосипедів зі спорядженням. Про це повідомляє прес-служба голови КМДА Віталія Кличка. “Велосипед в роботі патрульних – це, насамперед мобільність і маневреність. Він дає ряд переваг, дозволяє патрулювати в пішохідних зонах, швидко пересуватися між автомобілями в міських пробках”, – зазначив Віталій Кличко.

Відзначається, що велосипеди, на яких будуть пересуватися по місту патрульні, зроблені в Німеччині. Вони оснащені фарами, дзеркалами і пляшечками для води. В комплект також входить шолом. За словами Кличка, проект з придбання велосипедів для патрульних обійшовся в 40 тисяч євро і кошти для його реалізації були надані спонсорами.

У свою чергу начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля заявив, що для поліцейських організують спеціальні курси веломайстерності. “В першу чергу будемо патрулювати парки, яких у Києві дуже багато. Вже завтра перші велопатрулі виїдуть на Труханів острів”, – зазначив він.

Нагадаємо, 30 червня у різних куточках Києва в результаті ДТП постраждали два велосипедисти.

Раніше повідомлялося, що в період проведення пляжного сезону в Маріуполі правопорядок на узбережжі охороняють велопатрулі обласної поліції.

 

Джерело

Related Post