fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Лайфхаки
Який секрет зберігають почорнівші банани

Користь, про яку ви не знали. Банани люблять усі – і дорослі, і діти. Про користь бананів і бананової шкірки вже дуже багато сказано, а сьогодні ти прочитаєш відповідь на питання, яке піднімається досить рідко.
Які банани корисніші – свіжі, зелені або ж ті, які постояли на кухні досить довго, стали дуже м’якими і навіть почорніли?

Здавалося б, відповідь очевидна. Я просто люблю звичайні банани, з жовтою шкіркою і досить твердою, щільною м’якоттю, в чому проблема? Справа в тому, що переспілі банани відрізняються від звичайних і не до кінця дозрілих не тільки своїми смаковими якостями. Вони впливають на організм зовсім по-іншому!
Коли банани стають м’якими і дуже стиглими, вони набагато солодші. Це відбувається тому, що складні вуглеводи і цукру поступово розщеплюються, розпадаються на більш просту сахарозу з плином часу. А значить, організму набагато легше їх засвоювати, цей продукт, дуже корисний для травлення. У стиглих бананах набагато більше корисних вітамінів і різних мікроелементів – це також доведений вченими факт.
Але ось що найдивніше: банани, які вже починають чорніти, – джерело неймовірно ефективної речовини, здатної боротися навіть з раковими клітинами!

Коли банан вже дуже стиглий, всередині нього починає вироблятися потужний антиоксидант. Вживати стиглі і переспілі банани дуже корисно для імунної системи, це допоможе твоєму організму швидше впоратися з будь-якою інфекцією і не підхопити нову.

Згадай про це, коли наступного разу зберешся викинути перестиглий банан. У кожного свій смак – деякі люблять більше зелені плоди, інші – ті, що солодша і переспілі. Ті, хто не переносить на дух занадто м’які банани, – не турбуйтеся. Адже з них можна приготувати багато різноманітних страв – млинці з бананом, фруктовий салат, желе …

Щоб бути здоровим, досить просто не відкидати корисні речовини, які сама природа тобі підсовує. Харчуйся правильно і насолоджуйся кожною миттю свого життя!

Читайте також: ЧОМУ ВАРТО ЇСТИ БАНАНИ ЩОДНЯ

Джерело.

Related Post