fbpx
Breaking News
Я на пенсії кілька років. Онуків, по суті, у мене немає. Вірніше, є двоє, але я їх не бачила в очі, тому що дочка зі мною не спілкується вже рівно 23 роки. Причина? Мені не сподобався її тупуватий чоловік і я не хотіла, щоб вона за нього виходила заміж. Та найгірше те, що я зіпсувала життя своєму синові, і розуміла я це, з пристойним запізненням
Я була найщасливішою жінкою на світі в той вечір. Про його дружину, що з нею там відбувається, я і не думала. І про дітей не думала. Думала, ну нічого, буде їх на вихідні брати, грошима допомагати. Ми одружилися… Любі дівчата, прочитайте і вдумайтесь. Біжіть від одружених чоловіків. Закривайте очі, затикайте вуха, не вірте, не слухайте, не закохуйтеся! Розплата прийде неодмінно
Найсмачніше “ПТАШИНЕ МОЛОЧКО”, яке я колись їла! Без випічки! Ніжніше-ніжного, тане в роті… Тепер готую лише за цим рецептом, яким зі мною поділилася одна львівська господиня. Як я їй вдячна!
У грудні 2019-го президент отримав 28 тисяч гривень, а виплата так званої “13-й зарплати” Зеленському та керівництву ОПУ не передбачена. 
Біля вікна своєї кімнати сидить маленька дівчинка, якій всього сім років. Батьки знову сваряться
Без рубрики
“Лайки” у соціальних мережах викликають залежність

Учені Каліфорнійського університету довели, що велика кількість “лайків” до фотографій, виставлених у соціальних мережах, вибудовує ті ж ланцюги задоволення у мозку, що й з’їджена шоколадка або виграш грошей, пише газета “Експрес”.

У дослідженні брали участь тинейджери у віці від 13 до 18 років. Підліткам показували фотографії, серед яких були їхні власні, фото інших учасників, нейтральні. Поряд висвічувалася кількість “лайків”. Учені визначали за допомогою МРТ найактивніші ділянки мозку в момент перегляду зображень. І виявилося, що “лайк” під власним фото активізував ті самі ділянки мозку, які реагують на солодке чи на виграш.

“Як під час споживання спиртного чи солодкого, “лайк” сприяє виробленню дофаміну, що викликає почуття задоволення, — каже каже Олена Головіна, гештальт-терапевт. — Крім того, дофамінові рецептори активуються, коли людина виграє якийсь приз чи отримує нагороду. Отож дофамін бере безпосередню участь у формуванні залежності. Ще одна ознака залежності — синдром скасування, або “ломка”. Тобто, якщо підлітка на якийсь час відірвати від мережі, він матиме настирливе бажання повернутися до неї”.

Тож слід серйозно поставитися до дитини, якщо вона надає надміру великої ваги віртуальному життю. Крім того, кажуть психологи, така поведінка може призвести до психічних розладів, адже підліток починає індентифікувати себе лише за кількістю “лайків”, і якщо їх мало, може розвинутися депресія чи навіть думки про самогубство.

Джерело

Related Post