fbpx
Політика
Лавров прокоментував рішення Києва ввести транспортну блокаду Донбасу

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що має намір прояснити інформацію про введення Києвом повної транспортної блокади так званих “ДНР” та “ЛНР”.

“Якщо це так, це суперечило б всім заявам, які звучали з вуст прем’єр-міністра, інших відповідальних членів українського керівництва”, – сказав він журналістам.

“Більше я не знаю, що сказати, поки не розберуся, що конкретно означає заява, на яке ви послалися”, – відповів міністр на прохання прокоментувати відповідні заяви з Києва.

Як повідомлялося, на засіданні президент України РНБО Петро Порошенко запропонував тимчасово повністю припинити транспортне сполучення – і автомобільне, і залізничне – з окупованими територіями Донбасу.

Читайте також: ПОЛІЦІЯ ЗІ СТРІЛЯНИНОЮ ТАКИ ЗАТРИМАЛА ПАРАСЮКА З КОМАНДОЮ

Після цього РНБО підтримав пропозицію президента в зв’язку з захопленням українських підприємств і загострення ситуації в зоні проведення військової операції на Донбасі. Як заявив Олександр Турчинов, “на виконання рішення РНБО до 13:00 сьогоднішнього дня будуть перекриті всі автомобільні і залізничні шляхи, що ведуть до лінії розмежування”.

Джерело.

Related Post