fbpx
Шоу-бізнес
Легендарна українська співачка Katya Chilly прийде на “Голосу країни-7”

Цієї неділі глядачі телеканалу “1+1” побачать шостий епізод “сліпих прослуховувань” “Голосу країни-7” з Сергієм Бабкіним, Джамалою, Потапом та Тіною Кароль.

Головним сюрпризом нового епізоду стане поява на сцені “Голосу країни-7” легендарної української співачки Katya Chilly, якої не було на екранах більше 10 років.

“Я прийшла на проект “Голос країни”, щоб співати. Мені цікаво, чи впізнають мій голос тренери. Моя пристрасть у давньому українському співі, – розповідає Katya Chilly. – У мене є відчуття, що “Голос країни” – це не конкурс, це можливість показати світу те, ким я є”.

Читайте також: Всім кричу: «Я не вдова» — зворушливе звернення вагітної дружини загиблого бійця

Підтримати співачку за лаштунками проекту прийшов її 3-річний син Святозар.

Найменша кількість місць залишилася у найбільш вимогливого тренера проекту Джамали. Всього у двох учасників є шанс потрапити до команди переможниці “Євробачення 2016” і кращої співачки країни за версією музичної премії “YUNA”. Джамала не раз зазначала, що бере до своєї команди тільки справжніх вокалістів, так як не сприймає фальші ні в житті, ні в професії.

“Я за освітою не тільки оперна співачка, у моєму дипломі є і спеціальність “викладач”. Так що я працюю за фахом. Ще мені завжди було приємно допомагати колегам порадою, розповідати, до чого прийшла, що осягнула… За моїми плечима сім років музичної школи, п’ять років училища, п’ять років консерваторії. Але насправді навчання ніколи не закінчується. Вокалу вчишся все життя, кожен день дізнаєшся щось цікаве. За складністю і витраченому на освіту часом музиканти схожі на лікарів, я вважаю. До того ж музика здатна зцілювати” – каже тренер.

Джерело.

Related Post

facebook