fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Лео Мессі засуджений до 21 місяця в’язниці (фото)

Нападник “Барселони” разом з батьком засуджений до 21 місяця в’язниці за ухилення від сплати податків

Аргентинський футболіст “Барселони” Ліонель Мессі разом зі своїм батьком Хорхе Мессі засуджений судом в Іспанії до 21 місяця в’язниці за ухилення від сплати податків.

Згідно з опублікованою раніше інформацією, після того, як в 2013 році Мессі і його батькові були пред’явлені звинувачення в ухиленні від сплати податків на суму 4,1 мільйона євро, вони через уругвайських юристів створили офшорну панамську компанію Mega Star Enterprises, за допомогою якої продовжували приховувати інформацію про доходи футболіста від продажу іміджевих прав. У грудні суд зняв з Мессі звинувачення в несплаті податків з доходу за участь в благодійних товариських матчах в 2012 і 2013 роках, при цьому прокуратура Барселони вважає, що винним повинен бути визнаний тільки Хорхе Мессі, керуючий фінансами сина.

У середу суд визнав Мессі і його батька винним у трьох епізодах у справі про ухилення від сплати податків.

Месси 2

Месси 3

Barcelona's Argentine soccer player Lionel Messi (R) sits in court with his father Jorge Horacio Messi during their trial for tax fraud in Barcelona, Spain, June 2, 2016. REUTERS/Alberto Estevez/POOL     TPX IMAGES OF THE DAY      - RTX2FA96

Джерело

Related Post