fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Курйози
Леонардо ДіКапріо виграв “срібло” на Олімпіаді (ФОТО)

Дворазовий олімпійський медаліст Брейді Еллісон у суботу виборов для команди США срібну медаль у стрільбі з лука.

Однак замість того, щоб обговорювати спортивне досягнення Еллісона, інтернет “гуде” про його схожість із Леонардо ДіКапріо! Про це пише Cosmopolitan.

Оскароносний актор має звичку дуже глибоко вживатися у роль. Тому у соцмережах одразу ж спалахнули припущення, що американський лучник – це альтер его актора.Було б це правдою, ДіКапріо став би першою в історії людиною, яка виграла Оскар і олімпійську медаль.

Читайте також:МІЛЬЙОН ЗА МЕДАЛЬ: СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ УКРАЇНСЬКІ СПОРТСМЕНИ-ОЛІМПІЙЦІ

caprio

capr1

capr2

Джерело.

Related Post