fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Культура
Лідер гурту «Антитіла» розповів, як зробити українську мову трендом

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя поділився секретами популяризації української мови серед молоді.

Про це він розповів сьогодні, 7 серпня, під час гутірок, що відбулись у межах Бандерштату-2016.

Так, музикант пригадав, як свого часу працював над науковою роботою на тему популяризації української мови серед молоді України.

«Україна протягом усієї своєї історії ділилась за мовними ознаками на західну і східну. Але українська мова – це досить нестатична форма вираження думки. Я виріс у Києві, у двомовному середовищі й непогано спілкуюсь українською і російською мовами. Біда у тому, що навіть ті, хто розмовляє російською мовою і відстоює її інтереси, часто не знають її граматики. Щоб передавати свої думки, треба вчити свою мову. Є певні об’єктивні та історичні фактори, зокрема, русифікація, голодомор. Це не ті фактори, яких ми можемо позбутися законом. Але пропаганда має бути зручна для сприйняття молоддю, тобто це підхід, який би робив українську мову трендом. Коли розмовляти українською буде круто, модно, й коли ти «лох», бо не говориш українською, ти будеш вчити мову і хотіти знати її», – наголосив Тополя.

Він зазначив, що у репертуарі музичної формації – 70 пісень, з них дві російською мовою, всі інші – україномовні.

«Популяризація української мови – це нешвидкий процес. Але рідна мова повинна бути модною настільки, аби нею розмовляла еліта», – зауважив фронтмен гурту «Антитіла».

Читайте також: Хворих українців позбавлять субсидій

До слова, музикант пообіцяв здивувати бандерштатівців величезним музичним сетом під час виступу на головній сцені фестивалю. Організатори повідомили, що на Бандерштаті – 2016 «Антитіла» виступатимуть 7 серпня о 20:30.

Related Post