fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Лідія Таран відбила коханого у відомої спортсменки?

Всі журналісти завжди шукають якусь сенсацію, тому часто там, де вогню не було, вони пускають дим в очі.

Днями в різноманітних ЗМІ появилася інформація про те, що Лідія Таран перебуває у любовному трикутнику, разом з екс-гімнасткою Анною Безсоновою і актором Олександром Нікітіним.

Як доказ цього видання демонструють фотографії Лідії Таран , яка сидить біля актора і ніби обіймає його. Хоча, насправді Лідія просто спілкується з добрим знайомим.

Шанувальники Лідії були обурені такими нахабними звинуваченнями і наклепом на свого кумира.

Читайте також: ЯК БУТИ З БІЗНЕСОМ В УКРАЇНІ ПІСЛЯ ВВЕДЕННЯ ПОДАТКОВИХ НОВОВВЕДЕНЬ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТА

Джерело.

Related Post