fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Шоу-бізнес
Лідія Таран засвітилася з Русланом Сенічкіним та показала кругленький животик

На презентацію нашумівшого фільму «Висоцький. Спасибі, що живий», як і годиться прийшла не тілька преса, але й відомі представники шоу-бізнесу, бізнесмени і навіть політики.

Також на презентації були помічені дві зірки телеканалу 1+1 Лідія Таран і Руслан Сенічкін, які, судячи з фоографій, прибули на прем’єру разом. Колеги поводилися на публіці більш, ніж розкуто: вони обіймалися, притискалися один до одного і щасливо усміхалися, що спричинило бурю обговорень в мережі. Шанувальники припускають, що можливо Лідія Таран з своїм колегою перебувають у більш тісних відносинах, ніж просто колеги по роботі.

Також від пильного ока прихильників не вислизнув той факт, що Лідія помітно набралау талії, що наштовхнуло на думку про можливу вагітність зірки.

Читайте також: ЛЮДИ, ЯКІ ЧИТАЮТЬ В ДИТИНСТВІ, ЗАРОБЛЯЮТЬ БІЛЬШЕ – ВЧЕНІ

Джерело.

Related Post