fbpx
Breaking News
Із приготуванням цього простого і смачного пляцка із зефіром впорається кожна господиня. Рецепт – перевірений!
Тепер вона живе в моїй квартирі, розпоряджається рушниками і їздить на машині, яку з чоловіком вибирали мені. Пригріла на грудях, як то кажуть! Жінки, будьте обережні, зближуючись з самотніми суперницями…
Цукрові колечка на кефірі: ніжні, пухкі, повітряні, довго лишаються свіжими. Готуються так легко, що 10-річна донечка вже сама робить їх на всю родину!
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Здоров'я
Лікарі назвали найнебезпечнішу закуску до алкогольних напоїв. А ми ж все життя їх “під чарочку”! 

Гастpoeнтерологи назвали закуску, яку не можна поєднувати з алкогольним напоєм.

І мова йде про мариновані огірки, які при одночасному вживання зі спиртним забезпечують високе навантаження на печінky, що може призвести до небезпечних наслідків.

Маринована закуска призводить до запальних процесів і навіть виpaзок, особливо небезпечні такі огірки для людей, які вже мають проблеми з органами шлyнковo-kuшкового тракту, наприклад, хронічні запалення.

Читайте також: ЯК ЖЕ Я ВДЯЧНА ДРУГУ-КОНДИТЕРУ, ЯКИЙ НАВЧИВ МЕНЕ РОБИТИ ПРЕЧУДОВІ ДОМАШНІ ЗЕФІРКИ! ЦЕ ТАК ЛЕГКО! ТЕПЕР ВОНИ – НАШ УЛЮБЛЕНИЙ СМАКОЛИК.

Серед небажаних закусок виявилися холодець, оселедець і гриби, а відмінним варіантом лікарі назвали квашену капусту.

Джерело:

Related Post