fbpx
Breaking News
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
Здоров'я
Лікарі радять стежити за тиском: магнітні бурі

У неділю, 18 березня, Землю накриє магнітна буря. Вона стане вже третьою з початку року. Сьогодні прогнозується слабка буря, класу G1.

Лікарі радять стежити за своїм артеріальним тиском. За наявності проблем із серцево-судинною системою регулярно приймати відповідні ліки. Наступні найближчі бурі очікуються теж у березні – 22 і 26 числа.

Читайте також: ЧОМУ БУДИНОК, В ЯКОМУ НЕМАЄ ПОРЯДКУ, ЗАВЖДИ БУДЕ ПРИТЯГУВАТИ НЕПРИЄМНОСТІ Й БІДИ

Геомагнітні бурі є одним з видів геомагнітної активності. Вони викликаються надходженням в околиці Землі збурених потоків сонячного вітру і їх взаємодією з магнітосферою Землі.

Можуть впливати на роботу радіоапаратури та навігаційних систем.

Позначаються на самопочутті людей. Найчастіше схильні до магнітних бур люди похилого віку, або ті, хто страждає заaxвopюваннями cepця і судин. У 2018 році очікуються 20-35 геомагнітних бурь. Серед них мінімум дві дуже великі.

Джерело.

Related Post