fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Прогрес
Лікарні та школи України будуть модернізовані за кошти ПРООН

ПРООН направить майже 5,5 млн доларів на фінансування енергоефективності державних споруд в Україні, передає Сегодня.

ПРООН розпочинає впровадження нового проекту, спрямованого на поліпшення енергоефективності державних будівель і споруд в Україні, а саме: лікарень, шкіл, адміністративних установ і вищих навчальних закладів, дитячих садків, будинків-інтернатів, аптек, центрів зайнятості, бібліотек і музеїв в малих і середніх містах.

Читайте також: Український стартап Grammarly залучив рекордні 110 мільйонів доларів

Як повідомили в представництві ПРООН в Україні, проект надає можливість муніципалітетам безпосередньо впроваджувати енергоефективні заходи, забезпечуючи технічну підтримку компаніям з надання енергетичних послуг.

Разом з тим, ці заходи сприяють зменшенню як енергетичних витрат, так і викидів парникових газів.

За фінансової підтримки Глобального екологічного фонду, буде здійснена реконструкція та модернізація систем електро- та водопостачання в державних будівлях.

Матеріальна підтримка також буде надана місцевим інженерним компаніям для здійснення будівництва, монтажу, експлуатації, технічного обслуговування і ремонту устаткування.

Читайте також: Названо три міста України, які першими введуть електронний квиток

У представництві також підкреслили, що завдяки активному залученню жінок, проект також сприятиме посиленню гендерної рівності в секторі енергоефективності, в якому традиційно переважають чоловіки.

“Протягом п’ятирічного періоду, щонайменше десять пілотних проектів будуть впроваджені в десяти малих і середніх містах України. Очікується, що ці проекти будуть сприяти збереженню енергії і приведуть до щорічного скорочення викидів двоокису вуглецю приблизно на 510 тонн”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Italdesign і Airbus представили літаючий автомобіль (фото)

Проект спирається на досвід, накопичений під час реалізації проекту ПРООН “ЕСКО-Рівне” та реалізується за допомогою механізмів екологічної програми ПРООН і в партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Загальний бюджет проекту, профінансований Глобальним екологічним фондом, становить 5,48 млн доларів США.

Related Post