fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Суспільство
Лише третина українців не хоче в Євросоюз

Більшість жителів України вважають, що майбутнє країни за європейською інтеграцією. Про це йдеться в новому дослідженні від Центру Разумкова, яке проводили з 9 по 14 вересня 2016 року у всіх регіонах країни.

Виявилося, що 45,8% громадян України визначають головним зовнішньополітичним пріоритетом відносини з країнами Європейського Союзу. Пріоритет в цьому бачили в основному жителі Західних і Центральнх регіонів (75,5% і 52,8% – відповідно), а жителі південних областей – 27,0%, східних – 23,7%, а на Донбасі – 30,3%, про це повідомляє офіційний сайт Центр Разумкова.

Цікаво, що 12,6% респондентів вважають пріоритетними контакти з Росією, а 6,9% – з іншими країнами СНД. Вважають, що треба робити упор на відносини з Росією, 0,5% жителів Західного регіону, 4,1% жителів Центрального регіону, 21,4% жителів Півдня, 22,4% жителів Сходу і 29,7% жителів Донбасу.

49,7% громадян, відповідаючи на питання “Чи потрібно Україні вступити до Європейського Союзу?”, відповідають “так”, а 35,3% – “ні”. Найбільше вступ до ЕС підтримують на Заході і в Центрі України, а на Сході, Донбасі і Півдні більше тих, хто виступає проти вступу.

Дослідники повідомляють, що активніше за вступ України в Євросоюз, виступає молоде покоління.

Читайте також: Парубій «відвів термін» ЄС для введення безвізового режиму з ЄС

Джерело

Related Post