fbpx
Суспільство
Лише третина українців не хоче в Євросоюз

Більшість жителів України вважають, що майбутнє країни за європейською інтеграцією. Про це йдеться в новому дослідженні від Центру Разумкова, яке проводили з 9 по 14 вересня 2016 року у всіх регіонах країни.

Виявилося, що 45,8% громадян України визначають головним зовнішньополітичним пріоритетом відносини з країнами Європейського Союзу. Пріоритет в цьому бачили в основному жителі Західних і Центральнх регіонів (75,5% і 52,8% – відповідно), а жителі південних областей – 27,0%, східних – 23,7%, а на Донбасі – 30,3%, про це повідомляє офіційний сайт Центр Разумкова.

Цікаво, що 12,6% респондентів вважають пріоритетними контакти з Росією, а 6,9% – з іншими країнами СНД. Вважають, що треба робити упор на відносини з Росією, 0,5% жителів Західного регіону, 4,1% жителів Центрального регіону, 21,4% жителів Півдня, 22,4% жителів Сходу і 29,7% жителів Донбасу.

49,7% громадян, відповідаючи на питання “Чи потрібно Україні вступити до Європейського Союзу?”, відповідають “так”, а 35,3% – “ні”. Найбільше вступ до ЕС підтримують на Заході і в Центрі України, а на Сході, Донбасі і Півдні більше тих, хто виступає проти вступу.

Дослідники повідомляють, що активніше за вступ України в Євросоюз, виступає молоде покоління.

Читайте також: Парубій «відвів термін» ЄС для введення безвізового режиму з ЄС

Джерело

Related Post

facebook