fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Курйози
Лисиця вкрала ключі від «Бентлі» у жителя Литви (відео)

Відео інциденту чоловік опублікував на своїй сторінці у Facebook.
Литовець Донатас Петрайтіс намагався заманити лисицю, зупинившись на узбіччі, щоб зняти дику тварину на відео, повідомляє телеканал «Звезда».

Щоб заманити лисицю ближче до камери, він кинув їй ключі від Bentley.

Лисиця виявила до кинутого в її бік предмета інтерес. Спочатку вона підійшла ближче і понюхала ключі, а потім схопила їх в зуби і кинулася навтьоки.

Через кілька секунд відео обірвалося. Напевно, господар побіг за злодюжкою, яка ледь не залишила його без транспорту. Судячи з коментарів до відео, йому вдалося наздогнати тварину.

Читайте також:КАМЕРА СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗНЯЛА, ЯК ЖІНКА НАРОДИЛА ЗА 50 СЕКУНД (ВІДЕО)

 

Джерело.

Related Post