fbpx
Breaking News
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов. Сьогодні, рівно рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам! Цього не може бути! Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). І я міцно задумався над тим, що ж насправді сталося
Україна
Літній відпочинок за містом: ціни на оренду житла в різних регіонах України

З наближенням літа українці все частіше замислюються про відпочинок за містом.

І поки дачний будиночок є не у кожного жителя нашої країни, актуальним залишається питання оренди житла в передмістях.

Спеціально для “Сегодня” аналітична служба інтернет-майданчика безкоштовних оголошень OLX підготувала аналіз цін на оренду в регіонах.

ОБЛАСТІ ТА ЦИФРИ. В першу чергу бізнес-аналітики відзначають, що середня ціна місячної оренди заміського будинку за останній рік знизилася практично в усіх областях країни.

Наприклад, якщо місяць оренди на Дніпропетровщині в травні минулого року коштував тисяча сімсот двадцять вісім грн, то вже 2017-го ця цифра впала майже на 30% і склала 1230 грн.

Варто відзначити, що це найістотніше зниження з усіх регіонів, де експерти збирали інформацію. У тій же Львівській області місячна оренда подешевшала менш ніж на 1% – з 1266 до 1261 грн.

Ну а найдорожчим регіоном традиційно залишається Київська область, хоча і тут оренда знизилася на 3% – з 2832 до 2748 грн.

За даними OLX, популярнішим став заміський відпочинок у Львівській області: якщо в травні минулого року тут було всього 9 оголошень, то в цьому році зареєстрували 19.

Найбільш охоче сьогодні їдуть і в Одеську область – 46 оголошень проти 70. А ось Дніпропетровська, Харківська та Київська області втратили в популярності, і найпомітніше це виявилося саме в столичному регіоні – тут рівно рік тому українці зареєстрували 902 оголошень, а зараз всього 374.

“У різних регіонах ситуація з обсягом пропозицій різна, – пояснили нам в OLX. – Наприклад, у Київській й і Харківській областях найбільше пропозицій у березні-квітні, в Одеській і Львівській областях – у квітні. У Дніпропетровській області – влітку “.

Дійсно, вже в березні по житлу за Києвом було 511 пропозицій. При цьому варто відзначити, що рік тому таких оголошень було більше тисячі.

НИЖЧЕ НІКУДИ. Ріелтор Максим Єрмоленко називає зниження кількість оголошень на Київщині очікуваним: “Виною всьому холодна весна: якщо раніше мешканці столиці переїжджали жити на дачі з кінця березня, то зараз тільки починають збори.

І якщо літо також буде холодним, як прогнозують синоптики, є ризик, що бажаючих жити весь час на дачах зменшиться на 20-40% “. У свою чергу провідний фахівець з нерухомості компанії SV Development Сергій Костецький говорить, що ці цифри можуть бути і занижені.

За його словами, в Київській області по всіх базах здається в оренду близько 20 тис. будинків. “Звичайно, тут і короткострокова оренда, і довгострокова, невеликі дачні будиночки і елітні котеджі, але порядок цифр приблизно такий.

Те ж саме і в Дніпропетровській області. А ось у Львівській області всього близько 10 тис. пропозицій про оренду”, – говорить він .

Костецький також пояснив нам, чому саме у Львівській області так незначно знизилися за рік ціни.

“Там і без того була досить низька оренда, знижувати вже нікуди. А ось в Дніпропетровській області зазвичай завищені ціни.

Але це знижується вартість оренди якогось елітного житла, бюджетне ж залишається на колишньому рівні”, – резюмує експерт.

Читайте також: ЯКУ ПОГОДУ ЧЕКАТИ УКРАЇНЦЯМ: ПРОГНОЗ СИНОПТИКІВ НА ТИЖДЕНЬ

Джерело.

Related Post