fbpx
Breaking News
Кoли свекруха зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, то з’явилася на святі в білій мереживній сукні, весь час ридала і розповідала гостям, що це найгірший день у її житті. Молодята, порадившись, вирішили прямо на весіллі розставити всі крапки над “і”. Свекруха в сльозах вибігла на вулицю. Такого повороту подій вона не очікувала
Коли теcт показав дві запoвітні cмужки, чоловік ридав від щастя, стоячи на колінах. Коли мене виписували з пoлогoвого будинку, в спальні не було вільного місця від квітів. І ось тепер він втомився, хоче розібратися в собі, подумати… Виявилось, що наш тайм-аут у відносинах виглядав миловидною брюнеткою років 25-ти, стрункою і високою
Дуже смачна омлетна закуска з оселедцем! Раджу, бо спробувала сама – і рідним і гостям більш ніж сподобалося!
Бабуся за лічені хвилини готувала мені ці СЛАСТЬОНИ на сметані, і смачнішого я досі нічого не їла! А діти мої полюбляють їх дужче за будь-які магазинні солодощі. 
До 10 січня в Україні будуть перевірені всі освітні заклади і лікарні – Гончарук.
Шоу-бізнес
Лобода відправила таємне послання Ліндеманну: знаю, що ти будеш чекати і пам’ятати

Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram.

Нещодавно знаменитість похвалилася стильним образом на чорно-білому кадрі. Джерело

Так, артистка заінтригувала фанатів незвичайним любовним підписом, судячи з усього, маючи на увазі рядки з нової пісні.

” – Я знаю, що ти будеш чекати і пам’ятати про мене …. .

Кому адресовано, котики?😉що ж це?”, – поцікавилася Лобода.

Читайте також: Зірка Квартал 95 відправила Винника в нокаут незрівнянною пародією

Шанувальники прийнялися вгадувати: “Рядки нової пісні”, “Напевно Тіллю адресувала 😻🙌я так думаю”, “Це Тілль Вам адресував?)”, “100% Тіллю”, “Тіллю Ліндеманну…”.

Related Post