fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Лорак неоднозначно висловилася про українських шанувальників

Відома українська співачка Ані Лорак повідала журналістам одного з російських ЗМІ, чому вона тимчасово не гастролює в Україні.

На провокаційне запитання журналіста російського інформаційного агентства “Національна служба новин”, як в Україні ставляться до її численним концертів в РФ, зірка гідно уникла відповіді.

Вона відповіла так: “Мої глядачі – добре. Але поки сольних концертів я там не даю, взяла паузу в зв’язку з багатьма пунктами – там непросто зараз живеться, люди намагаються вижити”.

Читайте також: Корону «Місіс Всесвіт» отримала українка (фото)

Нагадаємо, що Лорак з кінця 2014 року практично не виступає в Україні через неоднозначну позицію співачки щодо україно-російського конфлікту на Донбасі.

Однак поп-зірка активно гастролює по Росії і навіть отримує там престижні музичні премії.

Джерело

Related Post