fbpx
Шоу-бізнес
Лорак та Мурат ділять дитину: 7-річна дівчинка залишиться з татом через пoмcтy

Розлучення скандальної української співачки Ані Лорак з бізнесменом Муратом стало найбільш обговорюваною подією 2018 року.

Вони прожили разом 10 років, та 31 грудня перестали бути подружжям. Рішення суду вже опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Джерело

Конкретна причина розлучення так і не названа. Є лише стандартні фрази, мовляв Лорак і Мурат вже не є подружжям, так як не зійшлися поглядами на сім’ю. Подейкують, що останньою краплею для Лорак стали зради Мурата.

У пари залишилася маленька донька. Зараз 7-річна Софія проживає разом з матір’ю, однак припускають, що це ненадовго.

Не виключено, що батько дитини може забрати дочку у велелюбний співачки, щоб дівчинка не росла в суспільстві іншого чоловіка. Адже Лорак приписують роман з російським співаком Сергієм Лазарєвим.

Раніше Мурат зазначив цінність справжніх і міцних відносин. Чоловік популярної поп-діви Ані Лорак, бізнесмен і ресторатор Мурат Налчаджиоглу розмістив в InstaStories таємниче і щемливе філософське послання про цінності відносин.

Читайте також: Кароль підкорила всіх новим кліпом: увага прикута зовсім не до пісні

“Бережіть один одного. Зараз такий час, що дуже складно знайти щось дійсно варте уваги, сьогодення”, – говориться у мудрому надписі.

Варто відзначити, що Софія є єдиною дитиною турецього бізнесмена, який не захоче так просто розлучатися зі спадкоємицею.

Related Post