fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Лорак злякалася за своє життя, приїхавши в Україну

Українська співачка Ані Лорак, яка останнім часом все частіше виступає в Росії, знялася в Києві з посиленою охороною. Про це повідомляє ONLINE.UA.

Судячи з хештегів, якими вона супроводжувала знімки, співачка бере участь у новорічному шоу, яке готує глядачам відомий український телеканал. А зараз стало відомо, що Ані Лорак взяла участь у записі новорічного “Блакитного вогника”.

“У середу Ані Лорак виступала під фонограму на Інтері”, “коли записували” Новорічний вогник. “Вона дуже злякалася за своє життя, оскільки коли вийшла на сцену, з’явилося дуже багато сек’юріті”, — цитує джерело очевидця.

Він також зазначив, що охоронців було щонайменше десять.

“У мене було двоє по боках, ззаду біля камер нарахував трьох. Переді мною за метрів чотири — п’ять в ширину розташувалося троє осіб і близько круглої сцени двоє. Всі вони були різної статури. Не виділялися з натовпу. Хіба що, коли була невелика перерва , вони одягали бейджики. Як тільки Лорак відзняли — всі вони пішли”, — додало джерело.

Читайте також: АВТОМОБІЛІ МОЖУТЬ ПОДЕШЕВШАТИ В УКРАЇНІ ПІСЛЯ НОВОГО РОКУ

Джерело.

 

Related Post