fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Луценко підготував подання на зняття недоторканності ще з трьох нардепів

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що вже готові подання на зняття депутатської недоторканності з трьох депутатів Верховної Ради України.

Про це Юрій Луценко написав у своєму Facebook.

Генпрокурор повідомив, що подання стосуються народних депутатів Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового.

До такого кроку ГПУ спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та НАБУ вирішили вдатись після перевірки поданих нардепами електронних декларацій.

Луценко пояснив, що з нардепа від групи “Відродження” Геннадія Бобова та депутата від Радикальної партії Андрія Лозового хочуть зняти недоторканність за статтею Кримінального Кодексу України про ухилення від сплати податків.

Читайте також: ЩО «СВІТИТЬ» УКРАЇНЦЯМ ЗА ЗАТРИМКУ В ЄС ПОНАД 90 ДНІВ

Натомість депутата від фракції “Народний фронт” Євгена Дейдея підозрюють у незаконному збагаченні.

До слова, зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів генеральний прокурор анонсував ще всередині лютого. Щоправда, тоді він називав прізвища нардепів Івана Супруненка, В’ячеслава Константіновського та Нестора Шуфрича.

Джерело.

Related Post