fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Україна
Луценко розповів про мільярди, які ГПУ повернула державі

Генеральна прокуратура України за минулий рік повернула державі 9 млрд гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

“За позовами ГПУ на користь громадян і держави в 2016 році присуджено 15,5 млрд гривень. Реально повернуті за рік 9 млрд гривень”, – написав він. Крім того, в 2016 році були скасовані майже тисяча незаконних судових рішень, чим запобігли втраті державою 2,3 млрд гривень.

Нагадаємо, 12 травня 2016 року парламент призначив главою ГПУ Юрія Луценка. Часу на розкачку Луценко вирішив не брати, і вже через тиждень після його призначення почалися затримання. ГПУ впіймала на хабарі співробітників ДСНС, на корупційній схемі попався заступник міністра охорони здоров’я Роман Василишин, Луценко затримав екс-заступника міністра часів Януковича Олександра Сухомлина і так далі.

Читайте також: УКРАЇНУ В 2017 РОЦІ ОЧІКУЄ ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ – МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПЕРТ

Джерело.

Related Post