fbpx
Політика
Луценко розповів про відпочинок на Сейшелах

Генпрокурор зізнався, що по-справжньому відпочити може лише за кордоном.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зізнався, що по-справжньому він може відпочити тільки за кордоном, а сімейний бюджет дозволяє йому такий відпочинок.

Також він повідомив журналістам, що недавно сім днів відпочивав на Сейшельських островах, і всі витрати будуть задекларовані.

«Всі зазначені в декларації суми відповідають реаліям. Всі кошти, які ми заплатили за перебування, будуть вказані в наступній декларації. Я вказав у декларації подарунок сина, який займається бізнесом, і який надав нам кошти для оплати цього семиденного відпочинку», — запевнив Луценко .

Читайте також: УКРАЇНЦІВ З ВЕЛИКИМИ КУПЮРАМИ ВИГАНЯЮТЬ З МАРШРУТОК: ЧИ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ВОДІЙ ДАТИ ЗДАЧУ

У той же час, «інші засоби, які ми витратили на наші потреби там, також будуть вказані в декларації приблизно в березні-квітні».

При цьому він зазначив, що «ніяких надмірностей там не було».

«На жаль, так сталося, що реально відпочивати без проведення мітингів і дискусій я можу тільки за кордоном. Мій син, який платить всі податки і який є волонтером своєї рідної 55-ї запорізької бригади, може дозволити собі допомогти нам отримати цей відпочинок перед важким роком», — повідав він.

Генпрокурор порадив журналістам звернути увагу «на мою декларацію і наявність грошових коштів моєї сім’ї — вона дозволяє такі речі».

«При цьому я вважаю, що відпочинок не був надмірністю і укладається в те, що собі дозволяє середній клас. До речі, там я зустрів багато українців», — резюмував він.

Джерело.

Related Post

facebook