fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Луценко розворушив великий клубок проблем, – політолог

Більшість рухів, жестів і слів ГПУ носять демонстративний піар-характер. Звичайно, зручно звинувачувати в злочинах тих, хто тобі не доступний, і відзвітувати перед народом про “тяжку” працю.

Про це сайту “24” повідомив директор соціологічної служби “Український барометр” Віктор Небоженко, коментуючи звинувачення ГПУ Януковича у державній зраді.

“Один політичний режим називає злочинцями і державними зрадниками іншу сторону, яка програла. Ми не перші. Це почала ще Латинська Америка, цим займалася Південна Азія. Набагато актуальніше для ГПУ шукати злочинців і корупціонерів серед діючої влади. Це допомогло б Україні боротися з російською агресією і проводити реформи. Та це складніше. Тому що кожен з них може підняти телефонну трубку і подзвонити Луценку”,– підкреслив політолог.

Водночас, на переконання Віктора Небоженка, в історії звинувачення в державній зраді колишнього президента є позитивний момент.

“Якщо генпрокурору Юрію Луценку вдалося так легко звинуватити в державній зраді президента-втікача, то зробити це з наступними президентами ще простіше. Фактично закладається прецедент. Для України це щось нове. Тепер будь-який генпрокурор буде говорити: покажіть мені чинного екс-президента, щоб я почав свою робочу діяльність з чогось важливого”, – наголошує він.

Є, за його словами, і психологічний момент. Янукович ні за що посадив свого часу Луценка. І це ще і особиста помста колишнього ув’язненого іншому колишньому ув’язненому.

“Важливо, що вводиться визначення “державний злочинець”, а генпрокурор прямо звинувачує одного з президентів. Це може стосуватися, до речі, Кучми чи Ющенка. Юрій Луценко розворушив великий клубок проблем. Сам Янукович, звичайно, не постраждає. Хіба що США змусять Росію для встановлення нормальних дипломатичних відносин видати біглого президента України”,– зазначив Віктор Небоженко.

Читайте також: ЧИ ГОТОВИЙ КИЇВ ПРИЙНЯТИ ТУРИСТІВ ПІД ЧАС ЄВРОБАЧЕННЯ

Нагадаємо, ГПУ кваліфікує діяльність Віктора Януковича за ст. 255 (створення злочинної організації) та ст. 111 (державна зрада) Кримінального процесуального кодексу України.

Джерело.

Related Post