fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Львів перетворили на Лас-Вегас для закоханих

У Львові в трьох популярних місцях для туристів почав працювати сервіс “Шлюб за добу”.

За новою процедурою вже заручилися три пари, повідомляє глава Міністерства юстиції Павло Петренко в Facebook.
За словами міністра, одружитися можна у трьох виконавців, які пропонують різні локації.

“Це Музей народної архітектури і побуту у Львові, “Шевченківський гай” з його національним колоритом і церемонією з дотриманням українських традицій, стадіон “Арена Львів” і Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького”, – розповів Петренко.

Міністр особисто вручив свідоцтва першим трьом парам, які одружувалися за прискореною програмою.

Читайте також: 34-РІЧНА АЇДА НІКОЛАЙЧУК ВИХОДИТЬ ЗАМІЖ ЗА 22-РІЧНОГО СТАНТРАЙДЕРА (ФОТО)

Джерело.

Related Post