fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Львівське сміття попливло вулицями

Через сильну зливу вулицями Львова течуть цілі потоки дощової води, які підхоплюють за собою невивезене сміття.

На вул. Коломийській, поряд із школою №93, дощову воду не встигають приймати дощоприймачі. Вода розмила та понесла дорогою пакети з відходами, які тижнями лежали біля сміттєвих контейнерів.

По всій вулиці плавали пакети, пляшки та інший непотріб. Фото сміттєвого апокаліпсису львів’яни почали викладати в соціальні мережі.

Читайте також: П’ЯНИЙ ГОЛОВА ОБЛРАДИ СКОЇВ ПОТРІЙНУ ДТП

726835_3_w_1000

“Доки Андрій Садовий живе примарними ілюзіями про президентство і всюди бачить зраду, місто, таке відкрите для світу, тоне в дощовій воді та смітті. Отак сьогодні на одній із вулиць Сихова”, – написав фотожурналіст Павло Паламарчук.

Джерело.

Related Post