fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
Лист майбутньому чоловікові: написала і забула

Настав такий момент в житті, коли потрібно було щось міняти. Від щирого серця без особливого обмірковування вона записала на папері, про що мріє, і подумки відправила у Всесвіт.

Молитва, послання небес, долі або лист Богу. Що б це не було, воно дійшло до адресата і було реалізовано, в точності, як вона цього просила. Джерело

Дякую величезне за те, що у мене є дитина, яка щодня не перестає мене дивувати і радувати. Дякую за те, що у мене такі чудові батьки. Будь ласка, нехай вони будуть здорові і живуть довго-довго.

Я люблю свою роботу, вона дала мені пристойний багаж знань і нового досвіду і змушує мене завжди бути попереду і придумувати щось нове.

Я давно зробила сто і один висновок з приводу мого розлучення, все усвідомила за цей час з приводу моїх відносин, самої себе і чоловіків. Я ще раз прошу вибачення за мої помилки, я була дурною дівчинкою, яка була не готова до серйозного забігу з кимось.

І тепер у мене вже є дитина, і нам добре жити удвох. Але я, мабуть, попрошу для нас чоловіка. І опишу все, що хочу в ньому бачити.

«Ти розумний, адже нам повинно бути цікаво один з одним говорити, з почуттям гумору, тому що, зізнаємося чесно, ми можемо з багатьох делікатних ситуацій вийти, розрядивши обстановку хорошою жартом і посміявшись самі над собою. Нам так легко спілкуватися ні про що конкретне.

Ти добрий, однозначно, ніякої жорстокості, мстивості або злопам’ятності в тобі немає, ти адекватно ставишся до моїх жіночих слабкостей. Я не буду виносити мозок.

Ти дуже добрий, у тебе добрі великі руки справжнього чоловіка і величезне серце. Руки – перше, на що я звертаю увагу, і в твою руку точно хочеться вкласти свою долоньку. Ти, швидше за все, високий і тобі не важливо, на підборах я чи ні.

Я обіцяю, що зі мною не нудно, ми точно не потонемо в байдикуванні або битовусі, але при цьому ми спокійні люди і знаємо, як відпочивати, можемо бути, разом, а іноді самі по собі або з друзями. Нас тягне один одному у всіх сенсах навіть через роки.

Якщо у тебе є діти, я постараюся зробити все, щоб подружитися з ними, щоб ні у кого не виникло спокуси згадати слово «мачуха».

І ти приймеш мого сина, і тобі захочеться пограти з ним в м’яч або послухати його історії про роботів або динозаврів, і будеш називати його своїм. Тому що ти добрий і дорослий, і будеш як мій тато, нерідний по кpoві, але рідна з пелюшок і до цього часу.

Читайте  також: Взяла чужого чоловіка. Як повернути назад?

Я знаю, ти з цих рідкісних чоловіків, для яких це нормально, і я буду з тих рідкісних жінок, яка поважає чоловіка і зробить тебе щасливим. Ти успішний, тому що дуже розумний, і ти точно знаєш, що робити, щоб правильно використовувати і продавати свої мізки.

Я вірю в тебе і з інтересом слухаю про твої ідеї. Мій син хоче стати схожим на тебе, адже ти з’явився, коли він ще маленький.

Ти часто балуєш мене і випереджаєш мої прохання, і я точно знаю, що ти мене любиш. Твоє чоловіче плече дуже міцне, і з тобою надійно.

Я підтримую твій тил, і у нас все це виходить взаємно і легко. Часом ми, звичайно, лаємося, можемо і не розмовляти, але ми навчилися швидко відходити і чути один одного.

Ми однаково любимо подорожувати, готові до експериментів і нам комфортно в будь-яких умовах або без умов. Ти любиш, як я готую, і я люблю придумати щось новеньке для нашої сім’ї.

Ти попросив мене зайнятися затишком і повністю довірився мені у всьому, що стосується прикраси нашого будинку. З якою радістю ми приходимо в цей будинок! І так, ці штори дійсно стільки коштують, дорогий!

Якщо захочеш, я нapoджу тобі дочку».

Дякую за все, прости за все і прошу, дай мені те, про що мрію.

Минуло менше місяця, вона зустріла цього чоловіка. Через три роки у них нapoдилася дочка.

Related Post